Marketing

Šampaňský dům DOM PÉRIGNON se spojil s Lady Gaga

Toto je příběh dvou tvůrčích duší – Lady Gaga a šampaňského domu Dom Pérignon, který ztělesňuje jedinečný Chef de Cave Vincent Chaperon. Tato inspirativní spolupráce vznikla především pro jejich společnou vírou v absolutní tvůrčí svobodu.

Lady Gaga inspiruje ostatní snít, experimentovat a vyjádřit svou osobnost. Šampaňský dům Dom Pérignon neustále posouvá hranice při tvorbě každého nového ročníku a nachází harmonii v neustále se měnící přírodě a klimatu navzdory omezením, který každý rok přináší.

Částečně byla tato spolupráce již odhalena v dubnu 2021 v podobě umělecké kampaně značky Dom Pérignon s odhalením sochy limitované edice navržené zpěvačkou Lady Gaga. Lady Gaga tímto pokračuje ve společném tvůrčím úsilí podepsáním lahví limitované edice Dom Pérignon Vintage 2010 a Rosé Vintage 2006 v exkluzivních dárkových boxech. Design hrající duhovými barvami připomíná světelný tok a pohyb. Společný design šampaňského domu a Lady Gaga, který se vlní a mění, je ódou na kreativitu.

Dom Pérignon Vintage 2010

Dom Pérignon Vintage 2010 byl sázkou, která byla vyhrána díky úsilí a mistrovsky zvládnutému řemeslu, které vychází se staletí zkušeností. Aroma šampaňského vína Dom Pérignon Vintage 2010 evokuje svěžest anglické zahrady po dešti a bujnost tropických zahrad. V chuti víno okamžitě projeví svou majestátnost, je plné a robustní.

Dom Pérignon Rosé Vintage 2006

Když se šampaňský dům Dom Pérignon rozhodne stvořit rosé v daném ročníku, je to projev absolutní svobody. Svoboda odhodit konvence stranou a posunout se za vlastní hranice, zmocnit se červených hroznů pinot noir v celé jejich kráse a zachytit jejich sílu ve finální odvážné směsi.

Dom Pérignon Rosé Vintage 2006 je poctou odrůdě Pinot Noir. Smyslná paleta chutí je plná zralých, hlubokých a ovocných tónů. Tato energie – zahalena smyslností a tajemstvím – nás přivádí k překvapivě kořeněnému a slanému závěru.

Svět dnes více než kdy jindy potřebuje tvůrčí svobodu. Otevřít nové obzory, posunout nás vpřed. Sdílet a být sdílen. Tvůrčí svoboda je inspirativní – inspirovala i šampaňský dům Dom Pérignon a Lady Gaga, aby se spojily.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *