Reklama

Sazka uvádí na trh Rychlé Kačky

Sazka spustila novinku v online nabídce číselných loterií – Rychlé kačky. Online loterie, která přináší výhry až 2 000 000 Kč, každou minutu. Novinka bude v následujících týdnech podpořena silnou marketingovou kampaní včetně televizních spotů.

„Rychlé kačky byly vyvinuty právě na základě inspirací a požadavků od našich sázejících. Vznikla tak hra, kterou Sazka se svými lokálními dodavateli ušila přímo na míru českému zákazníkovi,“ říká Aleš Veselý.

Novinka Rychlé kačky vychází ze známé a mezi zákazníky velmi oblíbené hry Šťastných 10. V nové online loterii mohou sázející vyhrát až 2 miliony korun, a to každou minutu, kdy se na herním portálu Sazka.cz losuje.

„Rychlé Kačky skvěle vystihují naši snahu nabízet zákazníkům zábavné a moderní hry. Společně s agenturou Symbio jsme připravili atraktivní grafiku, která nemá na českém loterijním trhu konkurenci. Samotná hra byla vyvinuta exkluzivně pro Sazku,” doplňuje Aleš Veselý, marketingový ředitel Sazky.

Kampaň naplno odstartuje v polovině července a potrvá až do konce srpna. Rychlé kačky budou mít jako první čistě online loterie i TV podporu, současně bude kampaň probíhat jak v rámci online medií, tak i v printu a na reklamních plochách v MHD.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *