Reklama

Skupina Škoda Transportation spustila s PPF první značkovou kampaň

Kreativitu kampaně vytvořila agentura Yinachi. Poběží v outdooru v rámci velkých měst České republiky, tisku, digitálních médiích a na sociálních sítích. Kampaň navazuje na značkovou kampaň PPF se společností CETIN na konci roku 2020.

„Přestože historie naší společnosti se píše již déle než 160 let a naše vlaky,tramvaje, trolejbusy, ale i další produkty, jezdí ve více než 50 zemích světa, znalost značky Škoda Transportation mezi českou veřejností je poměrně nízká. Cílem kampaně je posílit povědomí o značce, produktovém portfoliu a spojení brandu plzeňské škodovky s mateřskou skupinou PPF, která do jejího rozvoje dlouhodobě investuje. Chceme také sdílet hrdost na rostoucí obchodní úspěch našich dopravních řešení po celém světě. Ten potvrzuje, že česká strojírenská společnost může být velmi úspěšná v mezinárodním měřítku a prosadit se na technologicky vyspělém a náročném trhu,“ říká Milan Kosař, ředitel korporátní komunikace a marketingu Škody Transportation.

Ladislav Pflimpfl, ředitel značky skupiny PPF dodává: „Doprovodný claim k logu PPF „Investujeme do budoucnosti dopravy“ je linka, která s oborově specifickými obměnami spojí naše značkové kampaně napříč Skupinou. V této kampani je sdělením dlouhodobá vize a dynamika, kterou do Škody vkládáme, a vypovídá o strategickém přístupu, který PPF ve svých investicích také sleduje.

Vizuál kampaně znázorňuje tramvaj, která je jedním z klíčových produktů společnosti. Tramvaj je vytvořena z linek, které jsou běžně používány při znázorňování tras v hromadné dopravě.

Čtěte také