Public relations

Slevoking si vybral ke spolupráci agenturu RobertNemec.com

V rámci Česka a Slovenska se mu agentura postará o kompletní multikanálový marketing, a to včetně letošní vánoční kampaně. „Jsme velice potěšeni, že si Slevoking vybral právě naši agenturu.

Aktivity budou zaměřeny na komplexní servis v oblasti multikanálového marketingu, od byznys strategie, emailingu, konzultace v oblasti contentu, social médií, přes PPC až po realizaci letošní vánoční kampaně,“ říká Matěj Leskovjanský, Client Service Director agentury RobertNemec.com.

„Naše společnost roste opravdu raketovým tempem. Jelikož jsme na druhém místě slevových portálů v Česku, plánujeme postupy a růst daleko svědomitěji. Agentura RobertNemec.com nás zaujala profesionalitou a netradičním přístupem. Oceňuji i to, že celý marketing – od strategie až po jednotlivé kanály – řešíme pouze s jednou agenturou,“ říká Peter Kóša, ředitel Slevoking.

Letošní vánoční kampaň Slevokingu bude zaměřena interaktivně, lidé budou hledat ztraceného firemního psího maskota Huga a budou se ho snažit vrátit na Vánoce domů. Hlavní výhrou pak bude pobyt zdarma.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *