Reklama

SodaStream s novými příchutěmi Pepsi cílí především na mladé

Bublinky patří dlouhodobě ke stálicím v pitném režimu Čechů a není žádné tajemství, že v průměru každá šestá domácnost disponuje i vlastním výrobníkem SodaStream. V jejím sortimentu přibylo šest originálních příchutí – Pepsi, Pepsi Max, 7Up, 7Up Free, Mirinda a Mirinda Light – jejichž pomocí si mohou své oblíbené nápoje připravit doma.


Claim kampaně „Skvělá chuť! Stačí přidat bubliny“ se prolíná všemi jejími prvky a zaznívá i v originálním TV spotu, kde si pohár čerstvě naperlené vody s příchutí Pepsi Max vychutnává známý fotbalista Lionel Messi.

„Počítáme s tím, že naše marketingové aktivity budou přímo závislé na vývoji epidemiologické situace. A i když ochutnávky mají v tomto segmentu nejvyšší přidanou hodnotu, při plánování kampaně jsme se snažili udržet těžiště aktivit právě v on-line prostoru,“ říká o kampani Michal Panis, produktový a brand manager SodaStream v České republice. Novinku v portfoliu vnímá zejména jako příležitost oslovit novou cílovou skupinu zákazníků ve věku 20 až 30 let.

„SodaStream je a vždy bude synonymem zdravé a čerstvé perlivé vody připravené v pohodlí domova a zároveň reálné cesty ke snížení produkce jednorázových plastů. Tímto krokem máme možnost oslovit i zákazníky, kteří preferují oblíbené chutě ready-to-drink nápojů, ale doteď neměli možnost připravit si je se všemi benefity systému SodaStream. To znamená v pohodlí domova, bez PET lahví a samozřejmě s originální chutí, k níž stačí přidat bublinky.“

Koncentrované příchutě Pepsi se prodávají v 440ml baleních a vystačí na přípravu až devíti litrů hotového nápoje. S uvedením příchutí Pepsi, které budou ve stálém sortimentu SodaStream, přišla na trh také speciální edice lahví SodaStream x Pepsi a set SodaStream Spirit Megapack. Obsahem jeho balení je nejprodávanější výrobník Spirit Black, lahev s logem Pepsi Max, bombička s potravinářským CO2, příchuť 440 ml Pepsi Max a čtyři testovací příchutě Pepsi, Mirinda, 7Up a 7Up Free.

Čtěte také