Reklama

Soutěž o nože a vaření s Italem u OMV

Jízda s plnou nádrží a atraktivním dárkem k tomu nebo soutěžení na Facebooku a účast ve škole vaření s úspěšným a okouzlujícím kuchařem Emanuelem Ridim? Ať už jste příznivci jednoho či druhého, ideálně obojího, jisté je, že s novou akcí OMV „Kvalita do ruky“, kterou prodejce paliv připravil pro své zákazníky na následující tři měsíce, můžete jen vyhrát.

„Správný kuchař nedá své nože z ruky“, říká přísloví. A proto těm, kteří ocení skutečnou kvalitu, doporučujeme vydat se na kteroukoli čerpací stanici OMV v České republice a získat svou vlastní sadu prémiových nožů. Kromě tankování kvalitního paliva a široké nabídky doplňkového sortimentu ze shopu – zejména zajímavého výběru vín označených známkou kvality „Emanuele doporučuje“, nebo pohodlného a rychlého nákupu doplňků pro letní vaření a grilování, či čerstvé kávy a pečiva z gastra – mohou zákazníci získat exkluzivní sadu nožů BergHOFF,“ uvádí marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová a dodává: „Stačí přijet na čerpací stanici, nasbírat všech 8 známek, nalepit je do hrací karty a tu poté vyměnit za vybraný nůž s doplatkem. V kompletní sadě doplněné o profesionální dřevěný blok na ochranu ostří nožů se nachází 6 kusů různých typů nožů a nůžky, jež zcela jistě najdou široké uplatnění ve vaší kuchyni. A jako bonus přidáváme exkluzivní sadu grilovacího náčiní, která zpříjemní letní grilování a posezení s rodinou.“

Ridi OMV

Akce „Kvalita do ruky“ se však neomezuje jen na čerpací stanice. Hrát mohou i všichni příznivci dobrého kvalitního jídla a vaření, kteří navštěvují čerpací stanice méně či nepravidelně. Dokonce se do sbírání známek už brzy budou moci zapojit také všichni členové multiloajalitního programu iBOD, a to tak, že své ibody vymění v internetovém katalogu odměn iBOD za známku do hrací karty. Otevírá se tak možnost všem partnerům iBODu získat odměny v podobě kvalitních nožů rychleji právě díky síti čerpacích stanic OMV.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *