Obchod

Soutěž OMV s Karlem Lopraisem

Zažijte na vlastní kůži pocity závodníků Rallye Dakar! Natankujte prémiová paliva MaxxMotion od OMV a vyhrajte pobyt s Loprais týmem v Tatrách. To je letní spotřebitelská soutěž OMV, která začíná 1. července 2015.

Uvíznout na poušti či v nehostinných podmínkách v cizí zemi bez znalosti místních poměrů. To je častá realita účastníků každoročního závodu Rallye Dakar. Na tento náročný a nebezpečný závod se Loprais tým připravuje také ve speciálních podmínkách Bivak kempů ve slovenských Tatrách, kde nechybí obtížný terén, ani adrenalin. Bivak jako nouzový příbytek v horách slouží k přečkání za nepříznivých podmínek daleko od civilizace. Pro Loprais tým představuje závodní dakarský bivak místo k načerpání sil a odpočinku či menším opravám mezi jednotlivými etapami náročného závodu. OMV umožňuje svým zákazníkům vyhrát a zažít adrenalinovou jízdu v dakarské Tatře.

omv

„Těm, kteří chtějí zažít adrenalin ve stylu Rallye Dakar, doporučujeme vydat se na kteroukoli čerpací stanici OMV,“ říká marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová a dodává: „Stačí natankovat 30 litrů prémiového paliva MaxxMotion, zaregistrovat se pomocí kódu na webové stránce a odpovědět na soutěžní otázku. Každý týden se hraje o dvě vstupenky na přípravný Bivak kemp v Tatrách, 100 dalších výherců získá velkou dětskou Tatru včetně dárkového balení.“

Zážitkový výlet do Tater spolu s možností potkat legendárního závodníka Karla Lopraise a Loprais tým při přípravě na náročný a nebezpečný závod je možné vyhrát v průběhu celého léta. Spotřebitelská soutěž bude probíhat od 1. července do 30. srpna 2015.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *