On-line

Společnost BURGER KING Česká republika spustila novou mobilní aplikaci

Řetězec rychlého občerstvení BURGER KING přichází na český trh s novou mobilní aplikací, prostřednictvím které mohou jeho milovníci snadno vyhledat restauraci, či mají kdykoliv po ruce své online slevové kupóny.

Fanoušci oblíbeného řetězce tak mohou těžit z pravidelných aktuálních nabídek, které mobilní aplikace nabízí. Kromě map s označením všech BURGER KING restaurací, otevíracích hodin a adres, nová aplikace informuje i o aktuální nabídce včetně výživových údajů a alergenů, které jsou v menu obsaženy.

Kromě toho ji řetězec BURGER KINGvyužívá jako nástroj pro pružnou reakci na požadavky svých hostů. Mobilní aplikace totiž představuje jednoduchou možnost, jak se může zákazník dostat k informacím týkajících se aktuálního menu spolu s momentálně probíhajícími akcemi. Ty jsou v ní pravidelně aktualizovány a doplněny o novinky. Aplikace přináší i online slevové kupony, které mohou hosté druhého nejoblíbenějšího fast foodu využít v restauracích a získat tak vybrané menu za lepší cenu.

Burger_King_big

Aplikace kromě České republiky odstartovala v mnoha zemích po celém světě. Svojí oblíbeností již dosáhla např. na 7 milionů stáhnutí v Německu a 5 milionů stáhnutí ve Španělsku. Aplikace je podpořena jak operačním systémem Android, tak i iOS a může si jí kdokoliv stáhnout zadarmo z AppStore nebo Google PlayStore.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *