On-line

Společnost Cinema City přichází s originální aplikací „Májová Seznamka“

Pro všechny nezadané si společnost Cinema City připravila originální seznamovací aplikaci, která boří veškeré standardy klasických ohraných seznamek. MÁJOVÁ SEZNAMKA funguje na principu filmových preferencí seznamujících se lidí.

Dokáže tedy vybrat vhodný protějšek s podobným filmovým vkusem a sjednat první rande. Jako bonus k prvnímu setkání obdrží pár i možnost využít některou z pěti výher, která jim jistě zpříjemní jejich první schůzku.

cinema_city_seznamka

Přihlášením do aplikace, kterou vytvořila firma Brandz Friendz Czech, bude uživateli představeno několik filmových duelů, kdy se vždy musí rozhodnout mezi možnostmi A nebo B – z toho pak aplikace sestaví jeho filmový profil. V následujícím kroku si vytvoří svůj osobní profil, ve kterém zadá požadavky na partnera a preferované kino pro první rande. Po kliknutí na každého uživatele se objeví jeho profil a procentuální shoda ve filmovém kvízu, kterého společně dosáhli.  Pak už stačí jen poslat vybranému protějšku pozvánku k chatu a nakonec mu poslat i pozvánku na rande. Pokud pozvánku přijme, tak každý obdrží polovinu výherního kódu s informací, kterou z pěti výher obdrží.  Po spojení obou kódů získají unikátní výherní kód, který dvojice využije na pokladně nebo na baru jakéhokoliv multiplexu Cinema City.

Čtěte také