Reklama

Společnost Ferrero připravila soutěž o luxusní ceny

Společnost Ferrero se rozhodla potěšit všechny milovníky pralinek Ferrero Rocher, Mon Cheri či Raffaello a připravila pro ně soutěž o exkluzivní zlaté ceny.Stačí zakoupit balení lahodných pralinek. Výhrou jsou luxusní hodinky Montblanc Star Chronograph UTC, pero s diamantem na víčku od stejné značky, nebo parfém Montblanc Lady Emblem.

O zlaté ceny lze soutěžit dvojím způsobem. O parfém a luxusní psací pero si může zahrát každý, kdo si v průběhu soutěže zakoupí nejvíce kusů balení libovolných pralinek společnosti Ferrero a vyplní údaje z účtenky na webové stránce www.rocher.cz. Každý den tak jeden výherce z České republiky nebo ze Slovenska, který nakoupí nejvíce balení pralinek, získá exkluzivní parfém Lady Emblem. Elegantní psací pero s luxusním detailem v podobě diamantu na víčku během soutěže může vyhrát každý týden jeden soutěžící, tedy celkem šest zákazníků z Česka a Slovenska, kteří neodolají sladkému pokušení a koupí si v daném týdnu nejvíce balení pralinek společnosti Ferrero.

Ferrero_Soutěž_big

Hlavní výhru lze ovšem získat pouze zakoupením pralinek Ferrero Rocher Gold Edition 200 g, registrací jejich promo kódu a správným zodpovězením tipovací otázky. Čtyři ze soutěžících, kteří správně zodpoví otázku, anebo pošlou odpověď, která se nejvíce podobá té správné, vyhrají luxusní hodinky Montblanc Star Chronograph UTC, jež budou stylovým a elegantním doplňkem pro každou příležitost.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *