Reklama

Společnost Huawei novým hlavním partnerem Rytířů Kladno

Extraligoví Rytíři Kladno přivítali mezi své oficiální hlavní partnery společnost Huawei. Jeden ze světových lídrů v oblasti telekomunikací odstartoval spolupráci s hokejovým klubem Jaromíra Jágra šťastně – čestným vhazováním, po kterém následovalo výrazné vítězství Rytířů nad Kometou Brno.

„Partnerství s Huawei si nesmírně vážíme. Spolupráce s tak významnou a úspěšnou mezinárodní společností je i důkazem toho, že prestiž kladenského hokeje jde velmi nahoru,“ prohlásil výkonný ředitel Rytířů Kladno Václav Bartoš.

Rytíři Kladno Huawei

„Od právě uzavřeného partnerství s hokejovým klubem Rytíři Kladno si slibujeme další posílení povědomí o značce Huawei na českém trhu, na kterém jsme v oblasti spotřebitelských produktů zatím stále relativně mladou značkou. Naším obchodním cílem je pokračovat v intenzivním růstu prodejů chytrých telefonů a věříme, že i partnerství s tak prestižním klubem se skvělou historií jakým je Rytíři Kladno nám k tomu pomůže,“ uvedl Zbyněk Pardubský, Vice President Public Relations z české pobočky Huawei.

Huawei také nedávno uzavřela v Evropě partnerství s dalším slavným sportovním klubem a to s fotbalovou Borussií Dortmund. V rámci tohoto partnerství bude divize Huawei Enterprise v budoucnu vytvářet celou infrastrukturu sítí WLAN pro stadion „Signal Iduna Park“, který by se měl po technické stránce stát jedním s nejlepších na světě.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *