banner_left
banner_right
Služby

Společnost Segafredo Zanetti obnovila spolupráci s týmem McLaren

Světoznámá automobilová stáj formule 1 – legendární tým McLaren potvrdil, že italská kávová společnost Segafredo Zanetti se po 20 letech opět stane partnerem tohoto týmu.

Největší soukromá společnost v mezinárodním kávovém průmyslu, která je součástí koncernu Massimo Zanetti Beverage Group, se po mnoha letech znovu stane součástí dlouhé a slavné historie závodů formule 1.

Společnost Segafredo Zanetti byla partnerem pilotů formule 1 v letech 1984 – 1994, během nichž probíhala spolupráce s legendárními mistry světa jako Niki Lauda, Alain Prost nebo Keke Rosberg. Společnost byla také sponzorem kultovního pilota Ayrtona Senny během jeho prvního roku ve formuli 1 v roce 1984 i poslední sezóny v roce 1994.

McLaren2

„Naše společnost je dlouhodobě spojována s motoristickým sportem i závody formule 1. V obnově spolupráce na závodech Grand Prix právě s renomovanou značkou McLaren spatřujeme možnost dalšího posílení a růstu značky Segafredo Zanetti,“ komentuje partnerství prezident společnosti Massimo Zanetti a dodává: „Mnoho lidí si závody formule 1 spojuje právě se stájí McLaren, která patří mezi nejlépe zavedené týmy. Totéž platí ve světě kávy o společnosti Segafredo Zanetti a díky společnému partnerství mohou obě strany i nadále dosahovat skvělých výsledků.“

Výkonný ředitel týmu McLaren ke spolupráci dodává: „Jsem osobně velice potěšen rozhodnutím pana Zanettiho navrátit se do formule 1. Společnost Segafredo je jedním z nejzvučnějších jmen ve světě kávy, ale také značka, která je naprostým synonymem formule 1. Jsem rád, že se opět setkávají dvě kultovní světové značky, z nichž obě jsou znakem dokonalosti.“

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *