Obchod

Společnosti Epson a MERCEDES AMG PETRONAS Formula One uzavřely partnerství

Společnost Epson se stane oficiálním partnerem týmu MERCEDES AMG PETRONAS a poskytne odborné znalosti na poli inkoustových tiskáren, skenerů, 3LCD projektorů a nositelné elektroniky, včetně chytrých brýlí a zdravotní/sportovní snímací techniky.

Na závodních monopostech MERCEDES AMG PETRONAS bude umístěno viditelné logo Epson. Značka bude uvedena i na hledí přileb a na závodních kombinézách pilotů Lewise Hamiltona a Nica Rosberga, a bude součástí nového kabátu monopostů pro sezónu 2015, který tým MERCEDES AMG PETRONAS odhalí při zahájení testování formule jedna 1. února. 2015.

epson_mercedesF1

„Jsme hrdí, že můžeme globální profil značky zlepšit tím, že se staneme oficiálním partnerem týmu MERCEDES AMG PETRONAS Formula One™“, řekl prezident společnosti Epson, Minoru Usui. „Partnerství spojuje dvě světově uznávané špičkové značky, které usilují o neustále inovace, dosažení čelních světových pozic a vytváření výrobků a služeb, které trvale překračují očekávání a emocionálně se dotýkají zainteresovaných stran po celém světě.

Toto Wolff, vedoucí divize Mercedes-Benz Motorsport dodal:
„Jsme potěšeni, že s přibývajícím tempem příprav na sezónu 2015 můžeme společnost Epson přivítat v týmu formule jedna MERCEDES AMG PETRONAS. Pracovat se společnostmi, které myslí dopředu, je vždy radost. Výrobky Epson jsou pro naše závodní a výrobní operace přirozenou volbou. Využívání inovativních technologií ve společnosti Epson k dosahování výkonu je dokonale v souladu s tím, co se snažíme dosáhnout ve formuli jedna. Se společností Epson budeme úzce spolupracovat, abychom tyto inovace předvedli, a tím zvýšili celosvětové povědomí o značce a výrobcích Epson. Na sezónu, která je před námi, i na mnoho úspěšných let v roli partnerů se velmi těšíme.“

Čtěte také