Média

Společnosti LEGO a Samsung spouští unikátní LEGO TV

První LEGO TV, která vznikla ve spolupráci společností LEGO a Samsung, je nyní ke stažení exkluzivně na všech chytrých televizorech Samsung Smart TV roku výroby 2012 a novějších, na vybraných Smart Blu-ray přehrávačích a domácích kinech.
Aplikace přináší hodiny zábavy všem fanouškům LEGO příběhů. Uživatelé zde najdou kompletní řady LEGO seriálů – LEGO Ninjago, LEGO Chima, LEGO Hero Factory a LEGO Friends. Kromě klasických epizod trvajících zpravidla 22 minut získají děti v rámci LEGO TV přístup také k pětiminutovým minimovies inspirovaným řadou LEGO City.

Lego TV

Nová aplikace nabídne uživatelům jednoduchou navigaci i vyhledávání a vysoce kvalitní videa. Ovládání bylo navrženo tak, aby si děti samy zvládly vybrat seriál, který chtějí právě sledovat, navolit oblíbený obsah nebo nastavit sledování celé řady najednou. „Věříme, že díky kombinaci špičkového obrazu a intuitivního ovládání uspokojíme potřeby jak dětí, tak rodičů,“ říká Pavel Mizera, Content Specialist Smart TV společnosti Samsung Electronics Czech nad Slovak. „Stažení aplikace i následné přehrávání videí je zdarma. Jedinou podmínkou funkčnosti LEGO TV je připojení k internetu,“ dodává Pavel Mizera.

„LEGO TV navíc zajišťuje obsah vhodný pro děti jakéhokoliv věku a spoustu zábavy bez reklam,“ uzavírá přednosti aplikace Pavel Mizera. „Naším cílem bylo přinést dětem oblíbené LEGO příběhy v takové podobě, aby je měly všechny pohromadě a kdykoliv mohly navštívit své oblíbené LEGO hrdiny. Díky spolupráci se společností Samsung a vývoji LEGO TV jsme si tento cíl splnili,“ vysvětluje Petr Břoušek, marketingový manažer pro Českou a Slovenskou republiku společnosti LEGO.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *