Public relations

Stance Communications bude spolupracovat se společností Sellier & Bellot

Společnost Sellier & Bellot v prosinci zahájila spolupráci s PR agenturou Stance Communications. Ta bude pro firmu zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations, včetně poradenství a přípravy komunikační strategie.

„V segmentu strojírenství patříme k nejstarším společnostem v České republice a jsme špičkou v muniční výrobě s důrazem na export, ale málokdo ví, že úspěšně rozvíjíme i celou řadu dalších aktivit, včetně podpory mladých sportovců a střeleckých olympioniků. Zároveň jsme pevně spjati s vlašimským regionem a jsme významným zdejším zaměstnavatelem. Abychom zlepšili informovanost veřejnosti o naší činnosti, rozhodli jsme se svěřit externí komunikaci profesionálům,“ říká o počínající spolupráci s PR agenturou Stance Communications Radek Musil, generální ředitel firmy Sellier & Bellot.

„Pro zajištění kvalitní externí komunikace je zásadní znalost lokálního mediálního prostředí a jeho zákonitostí. Velice si vážíme toho, že se ve společnosti Sellier & Bellot rozhodli využít našich dlouholetých zkušeností v této oblasti a na spolupráci se upřímně těšíme,“ uvádí Štěpán Dlouhý, Account Director agentury Stance Communications.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *