Reklama

Starobrno uvádí letní kampaň na řemeslná piva

Tradiční pivní značka Starobrno přichází s novou letní kampaní na nedávno uvedená řemeslná piva. Pokračuje tak ve své úspěšné expanzi z jihomoravského regionu nejen na výčepy po celém Česku. IPL, APA a višňový RED jsou piva, které nyní spotřebitel může ochutnat uvařené přímo od starobrněnských sládků.

Nemusíte do cizokrajných dálek, abyste objevili něco nového. Pokud máte chuť poznat nové pivní styly, můžete vyrazit na cestu s novými řemeslnými pivy od Starobrna. Dobré věci stojí za to objevit, sděluje komunikační kampaň na tyto tři novinky pro fajnšmekry.

„Nová reklama na řemeslná piva je pokračováním v úspěšné jarní imageové kampani ‚Ať život chutná!‘. Jsme rádi, že opět vznikla ve spolupráci s režisérem Janem Prušinovským. Komunikuje spuštění nové řady produktů Starobrno craft beer, čili světové pivní styly a chutě, které jsou nyní dostupné za příznivou cenu konzumentům v Česku,“ říká Senior Brand Manager značky Starobrno, Pavel Geschmay.

Značka nabízí světová piva uvařená v Česku: spodně kvašený ležák IPL, svrchně kvašený nefiltrovaný APA a višňový RED. 30vteřinový televizní spot, jakožto i online spoty, pochází z kreativní dílny agentury VCCP a z již osvědčené spolupráce s režisérem Janem Prušinovským. Součástí nynějšího mediamixu je vedle televize také spot v kinech, reklama v onlinu, tisková reklama a direct, vše zastřešeno rozsáhlou PR kampaní.

Čtěte také