Obchod

Starobrno vydává limitovanou edici plechovek s hokejisty brněnské Komety

Milovníkům starobrněnského piva i fanouškům Komety určitě udělá radost nová limitovaná edice plechovek s nejoblíbenější značkou z portfolia brněnského pivovaru – Mediem. Na plechovkách najdou legendární osobnosti hokejového klubu: minulé i současné. Plechovky se budou prodávat v celkem pěti variantách, do maloobchodní sítě půjdou začátkem září.

Z historických legend na plechovkách mají svou fotografii třeba Bronislav Danda, Vlastimil Bubník a Karel Lang, současnost zastupuje brankář Jiří Trvaj.

„Předpokládáme, že nové plechovky ocení jak fanoušci Komety, tak i našeho skvělého piva. S limitovanými edicemi našich produktů s tématikou Komety máme dobré zkušenosti i z minula – například před Vánocemi se po multipacích Media s originálními sklenicemi s čísly a podpisy hráčů jen zaprášilo. Pro velký zájem jsme proto na jaře přidali multipacky s dalšími hráči,“ konstatoval manažer značky Starobrno Petr Syřiště.

Starobrno vydává limitovanou edici plechovek s hokejisty brněnské Komety

Pivovar Starobrno je hrdým partnerem HC Kometa Brno od září 2012, přátelské vztahy mezi oběma subjekty však jsou podstatně staršího data. Výsledkem vzájemné spolupráce byl například povedený televizní spot Óda na Kometu, vysílaný v lednu letošního roku.

Plechovky obsahují Starobrno Medium, mezi spotřebiteli dlouhodobě nejoblíbenější značku starobrněnského pivovaru. Jde o světlé pivo s 4,7% alkoholu, které se vyrábí z nejlepšího moravského sladu a nejjemnějšího žateckého chmele. Konzumenti na Mediu oceňují neobyčejně lahodnou, plnou a jemně chmelovou chuť a dokonalý říz.

– red –

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *