Reklama

Startuje kampaň OMV s Kiki a Maki

Kvalitní paliva a atraktivní sportovní dárky. Taková je nová spotřebitelská soutěž OMV „Hravé léto“, kterou prodejce paliv připravil pro své zákazníky na následující tři měsíce.

Léto je ideálním obdobím nejen k trávení času na pláži, ale v přírodě obecně. Léto patří sportu a hrám, tak se na ně připravte již teď a zpříjemněte si pobyt na čerstvém vzduchu s rodinou či přáteli míčovými sporty. K OMV teď jezdí tankovat i několikanásobné mistryně České republiky a Evropy v plážovém volejbale Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, neboli Kiki a Maki, přidejte se a společně s nimi prožijte u OMV Hravé léto.

„Všem, kteří se chtějí připravit na sportovní a hravé léto a získat vybavení na míčové sporty od firmy Penn se slevou až 60 %, doporučujeme vydat se na kteroukoli čerpací stanici OMV v České republice,“ říká marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová a dodává: „Stačí jen tankovat u OMV, nasbírat přitom všech 8 samolepek, nalepit je do hrací karty a tu poté vyměnit za vybraný produkt s doplatkem.“

OMV

Nová spotřebitelská soutěž bude probíhat od 1. dubna do 28. června 2015 a zákazníci OMV budou získávat body za tankování či využití dalších služeb ze široké nabídky čerpacích stanic OMV. A pokud nenavštěvujete čerpací stanice OMV tak často, ani to nevadí! Zapojit se je možné i prostřednictvím bonusového programu iBOD, kde lze vyměnit nasbírané ibody za předvyplněnou hrací kartu, která obsahuje 7 samolepek, nebo ji získat zcela vyplněnou jako dárek k nákupu poukázky OMV. Známky bude možné vyměnit za produkty značky Penn se slevou až do 12. července 2015 nebo do vyčerpání zásob.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *