Reklama

Startuje kampaň OMV s Kiki a Maki

Kvalitní paliva a atraktivní sportovní dárky. Taková je nová spotřebitelská soutěž OMV „Hravé léto“, kterou prodejce paliv připravil pro své zákazníky na následující tři měsíce.

Léto je ideálním obdobím nejen k trávení času na pláži, ale v přírodě obecně. Léto patří sportu a hrám, tak se na ně připravte již teď a zpříjemněte si pobyt na čerstvém vzduchu s rodinou či přáteli míčovými sporty. K OMV teď jezdí tankovat i několikanásobné mistryně České republiky a Evropy v plážovém volejbale Kristýna Kolocová a Markéta Sluková, neboli Kiki a Maki, přidejte se a společně s nimi prožijte u OMV Hravé léto.

„Všem, kteří se chtějí připravit na sportovní a hravé léto a získat vybavení na míčové sporty od firmy Penn se slevou až 60 %, doporučujeme vydat se na kteroukoli čerpací stanici OMV v České republice,“ říká marketingová manažerka OMV v ČR Lucie Mašínová a dodává: „Stačí jen tankovat u OMV, nasbírat přitom všech 8 samolepek, nalepit je do hrací karty a tu poté vyměnit za vybraný produkt s doplatkem.“

OMV

Nová spotřebitelská soutěž bude probíhat od 1. dubna do 28. června 2015 a zákazníci OMV budou získávat body za tankování či využití dalších služeb ze široké nabídky čerpacích stanic OMV. A pokud nenavštěvujete čerpací stanice OMV tak často, ani to nevadí! Zapojit se je možné i prostřednictvím bonusového programu iBOD, kde lze vyměnit nasbírané ibody za předvyplněnou hrací kartu, která obsahuje 7 samolepek, nebo ji získat zcela vyplněnou jako dárek k nákupu poukázky OMV. Známky bude možné vyměnit za produkty značky Penn se slevou až do 12. července 2015 nebo do vyčerpání zásob.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *