Reklama

Šťastný výherce se vydá s Kinder Bueno na romantickou plavbu Středomořím

Křupavá oplatka, lahodná lískooříšková náplň a mléčná čokoláda navrch – to je Kinder Bueno. Jeho milovníci si nyní mohou udělat rovnou dvojnásobnou radost, kromě sladkého potěšení mohou navíc vyhrát týdenní plavbu luxusní lodí pro dvě osoby.

Stačí zaslat kód z obalu a být jedním ze šťastlivců. Soutěž probíhá do 30. dubna 2015 a každý týden bude vylosován jeden výherce.

Soutěž bude probíhat společně pro Českou i Slovenskou republiku. Zúčastnit se může každý, kdo zakoupí balení Kinder Bueno se soutěžním obalem a prostřednictvím formuláře na webových stránkách www.bueno.cz pošle kód z obalu a správnou odpověď na otázku pro příslušný týden. Na každý z osmi soutěžních týdnů bude zveřejněna nová soutěžní otázka.

kinder

Výhra zahrnuje kromě ubytování ve dvoulůžkové kajutě s programem all inclusive také zpáteční letenky, služby delegáta a mnoho dalšího. Plavba se uskuteční v květnu a během výletu výherci navštíví hned několik zemí a měst. Kromě španělské Barcelony, kde celé dobrodružství začíná i končí, loď zakotví například také v Monaku v Monte Carlu nebo v hlavním městě Itálie – v Římě. V závěru cesty po Středomoří se popluje kolem pobřeží Tuniska a bude možné navštívit bájné Kartágo či skalní město Sidi Bou Said.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *