Reklama

Symbio společně se Zalando spouštějí podzimní kampaň cílenou na české a polské muže

Zalando řídilo doposud svou komunikaci pro ČR i další regiony globálně z německé centrály. V tomto roce však komunikační aktivity na lokálních trzích posílilo a na českém trhu si pro strategicko-kreativní spolupráci vybralo agenturu Symbio.

Společně právě spouštějí podzimní kampaň cílenou na české a polské muže a spolupracují přitom se známými mužskými tvářemi.

“Koncept kampaně Pro vás, pro něj, pro všechny, vychází z našeho průzkumu překážek, které muži při nakupování módy vnímají. Zalando na většinu z nich přirozeně odpovídá už samotným produktem a funkcemi. Naším úkolem tak bylo najít správnou strunu, na kterou můžeme zabrnkat. Muže zveme do světa Zalando, kde najít perfektní košili je leckdy rychlejší než ji obléct, nebo kde můžete strávit ve zkušební kabince klidně měsíc a nikdo vám přitom nedýchá na krk,” vysvětluje Michaela Pechanová, kreativní ředitelka agentury SYMBIO.

V kampani se objevuje Leoš Mareš, Jan Cina, David Koller, polský populární herec Maciej Musiałowski nebo model a MMA zápasník Gamou Fall. Produkčně projekt zaštítilo Creative Embassy v čele s režisérem Lubošem Vackem a fotografem Pavlem Hejným. Videa i vizuály budou k vidění v TV, na sociálních sítích, v dalších online médiích, v printu i na OOH formátech. Podívejte se na 30vteřinové video i na 15vteřinový spot.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *