Reklama

„Tančete více, pijte pomaleji“ vzkazuje mladým lidem Heineken

Značka Heineken spojila síly s globální DJ hvězdou Arminem van Buurenem a výsledkem jejich spolupráce je celosvětová průkopnická kampaň zaměřená na konzumaci alkoholu návštěvníky tanečních akcí. Kampaň nazvaná „Dance More, Drink Slow“ novým a přesvědčivým způsobem vede k zodpovědnosti při konzumaci alkoholu. Jejím cílem je prezentovat pití s mírou jako příkladné chování ve společnosti a upozornit na význam střízlivosti.

Kampaň je postavena na nové skladbě Armina van Buurena nazvané „Save My Night“, která propaguje a vyzdvihuje střídmost na společenských akcích.

Kampaň „Dance More, Drink Slow“ byla uvedena do života prostřednictvím filmu „The Experiment“ s Arminem van Buurenem. Jedná se o sociální experiment zobrazující dva různé večery ve stejném klubu, které se liší pouze osobou DJ. Film poukazuje na to, jak může DJ ovlivnit chování spotřebitelů a vést je k tomu, aby více tančili, a tím méně pili. „The Experiment“ posuzuje vzrušující možnosti, které přináší zodpovědná konzumace alkoholu na taneční akci. Film je ke zhlédnutí zde: http://youtu.be/WRup4Xk7uKE.

Heineken

Armin van Buuren ke kampani dodává: „Když hraji před tisíci fanoušky, chci, aby si ten moment užili a pamatovali i následující den. To znamená střídmou konzumaci alkoholu, aby se ten moment neztratil. Na kampani „Dance More, Drink Slow“ se značkou Heineken spolupracuji z toho důvodu, že máme výbornou příležitost a současně odpovědnost navázat lepší kontakt s našimi cílovými skupinami a vést je ke změně chování. Zodpovědná konzumace je důležité téma. Je skvělé, že díky hudbě, konkrétně skladbě „Save My Night“, lze toto sdělení inovativním způsobem předat přímo fanouškům na tanečním parketu.“

Kampaň bude spuštěna ve více než 20 zemích a podpořena řadou souvisejících aktivit cílících na mladé lidi a jejich konzumaci alkoholu na společenských akcích.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *