Reklama

Televizní kampaň SodaStream pokračuje v lednu novým spotem

Společnost SodaStream nasazuje další spot do své televizní a internetové kampaně. Navazuje na úspěšná předvánoční videa s herečkou a zpěvačkou Sarah Catherine Hook, která – tentokrát v roli pianistky – opět odlehčeným způsobem vyzdvihuje přednosti výroby perlivé vody v pohodlí domova.

Nový patnáctivteřinový spot je k vidění od 1. ledna 2021 na stanicích Nova Group a Prima Group a na sociální síti YouTube. Manager značky SodaStream v ČR Michal Panis k tomu dodává: „Rádi bychom i po novém roce připomněli lidem, že značka SodaStream pro ně představuje možnost pohodlné přípravy perlivé vody v bezpečí domova. Zvlášť v aktuální situaci domácí výroba ušetří jak námahu, tak i cesty do přelidněných míst a přispěje tím k eliminaci rizikových situací.“

V novém spotu se diváci opět setkají s herečkou a zpěvačkou Sarah Catherine Hook. Ta se hraním na piano snaží naperlit vodu, její kreativní záměr však namísto toho způsobí učiněnou spoušť. Oproti tomu výrobníky SodaStream nabízí elegantnější možnost přípravy perlivé vody v pohodlí domova a bez tahání lahví.

České verzi spotu, který vznikl v Izraeli, propůjčila hlas René Slováčková.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *