Branding

Uvedení nové značky MONETA Money Bank

Společně s novým jménem MONETA Money Bank banka představuje nové moderní logo a firemní barvy. Nová značka bude během následujících několika měsíců postupně představena v celé České republice s tím, že řada nových produktů bude brzy následovat.
Společně s bankou došlo ke změně názvů i u ostatních společností ze skupiny GE Money v České republice, a to následovně:

GE Money Bank, a.s. se změnila na MONETA Money Bank, a.s.
GE Money Auto, s. r. o. se změnila na MONETA Auto, s. r. o.
GE Money Leasing, s. r. o. se změnila na MONETA Leasing, s. r. o.

Změna značky banky a změny v její vlastnické struktuře se nijak nedotknou obchodních podmínek platných pro klienty banky a klienti banky ani nemusí v této souvislosti činit žádné úkony. Všechny smlouvy, čísla účtů, bankovní údaje, adresy a kontakty zůstanou nezměněny.

Nová značka “MONETA Money Bank” spojuje stabilitu a moderní styl

Vývoji nové značky předcházel rozsáhlý průzkum mezi klienty a dalšími zainteresovanými osobami v České republice. Pro klienty je důležité, že nová značka symbolizuje stabilitu, důvěryhodnost a jasně odlišuje MONETA Money Bank od konkurence. Jméno musí být jednoduché, snadno vyslovitelné a zapamatovatelné.

„Náš nový název “MONETA Money Bank” nám dává silnou a rozpoznatelnou identitu české bankovní instituce. To je důvod, proč jsme pro náš nový styl zvolili české národní barvy – modrou, červenou a bílou. Naše nová značka udržuje kontinuitu a zároveň nám dává příležitost pro další rozvoj.“ říká Tomáš Spurný.

MONETA Money Bank má ambice růst v komerčním i retailovém bankovnictví

Společnost má zavedenou pozici díky široké nabídce svých retailových finančních produktů. Nyní se zaměřuje na posilování své pozice a rozšiřování nabídky hypoték. Společnost uvede spolu s novým jménem nové služby v bankomatech, nové běžné účty a moderní aplikace pro chytré telefony.

MONETA Money Bank má silnou pozici ve službách pro malé a střední podniky, a to zejména v zemědělském sektoru, a chce pokračovat v rozvoji úvěrování malých a středních podniků.

„Zatímco pro staré Římany byla Moneta bohyní peněz, MONETA Money Bank se stává synonymem pro silného a stabilního partnera našich klientů,“ dodává Tomáš Spurný.

Proces změny naší značky byl zahájen 1. května 2016, kdy byla nová obchodní firma banky zapsána do obchodního rejstříku. Společnost nyní využívá své nové jméno MONETA Money Bank ve všech nových dokumentech a smlouvách.

Novou značku banka podpoří novou marketingovou kampaní

Banka se postupně připravuje na uvedení nového jména do své marketingové komunikace, včetně nového vizuálního stylu poboček a bankomatů, na své internetové stránky, internetové bankovnictví a do další komunikačních kanálů. V červenci také odstartuje marketingová kampaň, která novou značku spolu s novými produkty představí jak retailovým, tak i komerčním klientům ve všech regionech.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *