Reklama

V letní kampani rozdává Profi Credit peníze klientům

Hned dvě akce připravila na prázdniny pro své klienty úvěrová společnost PROFI CREDIT. Každý, kdo si v období prázdnin vezme půjčku nad 10 000 korun, získá poukázku na pohonné hmoty. Při půjčce nad 30 000 dostanou klienti odměnu 3 000 korun. Akce trvají od 1. července do 31. srpna.

„Chceme zpříjemnit léto jak našim stávajícím klientům, tak těm potenciálním. Cílem akce je motivovat klienty, aby si o prázdninách vzali půjčku od naší společnosti,“ říká marketingový ředitel PROFI CREDIT Ondřej Lokvenc.

Léto na plný plyn je akce, kdy každý klient, který si vezme u PROFI CREDITu půjčku nad 10 000 korun, získá poukaz od společnosti OMV na pohonné hmoty v hodnotě 500 korun. Akce je zaměřena na stávající klienty úvěrové společnosti, kteří jsou o ni informováni direct mailem a na webových stránkách.

proficreditléto

O 3 000 bezstarostnější léto nabízí PROFI CREDIT každému, kdo si vezme půjčku nad 30 000 korun. „Formou letáků a online aktivit chceme oslovit široké portfolio potenciálních klientů, kteří při podepsání smlouvy na úvěr nad 30 000 korun, získají odměnu 3 000,“ vysvětluje Ondřej Lokvenc.

V současné době probíhá ještě klientská akce MGM (Member gets member), kde PROFI CREDIT rozdává 2000 korun. „Pokud stávající klient získá dva nové klienty, odměny mu pokryjí jeho vlastní splátku půjčky. Když bude někdo šikovný a získá více nových klientů, může mít úvěr úplně zadarmo,“ vysvětluje Ondřej Lokvenc.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *