Reklama

V nové sérii spotů adidas Sport 15 účinkují i Messi a Rose

Značka adidas představila první spoty ze série Sport 15, jež dokumentuje její vášeň pro sport. Celá série Sport 15 vypráví příběhy této značky, které motivují a inspirují mladé sportovce k tomu, aby se ve svých sportech stali těmi nejlepšími, jakými mohou být.

„Sport 15 je více než jen kampaň. Je to dlouhodobá investice do naší značky,“ uvedl Eric Liedtke, adidas Board Member divize Global Brands. „Adidas má delší historii v každém sportu než kterýkoli z konkurentů. Právě proto známe sporty a sportovce lépe než kdokoli jiný.“

Kampaň se orientuje především na televizní vysílání a kina. K tomu ji navíc adidas bude rozvíjet i na sociálních sítích, přičemž v centru všeho dění bude stát jedinečná globální síť redakcí této značky.

Prostřednictvím Sport 15 adidas sjednocuje svou komunikaci a posouvá ji na novou úroveň. Počínaje prvními 60- a 30sekundovými spoty „Take it“ a „Takers“ se adidas bude bez přestávky zaměřovat na sport jako takový nejen v roce 2015, ale i později.

adidas

V první vlně spotů Sport 15 vystupují adidas hvězdy NBA Damian Lillard, Joakim Noah, Derrick Rose, John Wall, hráč amerického fotbalu DeMarco Murray a fotbalové ikony Lionel Messi, Gareth Bale, James Rodriguez a Luis Suarez.

Spoty byly vytvořeny kreativní agenturou 180 Los Angeles, s níž adidas dlouhodobě spolupracuje.

Čtěte také