Marketing

Veletrhy řešení V.: „Trhy se mění, změňte se i vy“

Zrychlená doba vyžaduje efektivní způsoby přenosu informací. Úspěšný model tak podnikatelské sféře nabídne v květnu a červnu 2014 již popáté, tentokrát s rozšířeným konceptem v klíčových, městech Praha, Brno, Zlín, Plzeň.

„Jsem přesvědčen, že správné a včasné reagování na změny je základním strategickým stavebním kamenem úspěchu každé firmy,“ řekl Milan Nerud, majitel pořádající agentury Správná volba. „Hledal jsem odborníky, kteří si v praxi úspěšně ověřili svá řešení, a přesvědčil jsem je, že je správné tato řešení šířit dále.“

Cloudy, nový občanský zákoník, společenská odpovědnost firem, remarketing, virtuální etiketa na sociálních sítích, networking, moderní desing, originální dárky, outsorsing zákaznické péče. Tyto a další oblasti zasahují prezentovaná řešení.

Veletrhy řešení proběhnou v květnu a červnu 2014 v klíčových městech ČR, a to v Brně, Praze, Zlíně a Plzni. „Zůstaneme u modelu, který se nám osvědčil a který účastníci hodnotí pozitivně,“ uvedl Milan Nerud. „Každý řešitel má přesně pět minut na to, aby vysvětlil přínos svého řešení pro účastníky a motivoval je tím k individuální diskusi nad vlastními konkrétními potřebami v rámci druhé networkingové části programu veletrhu. Účastníci získají pro svoji praxi maximum informací v minimálním čase.

Více informací naleznete na www.veletrhreseni.cz

Veletrh řešení: – termíny a místa konání:
27. 5. 2014 Praha Paspův sál, od 10 do 15 hod.
28. 5. 2014 Plzeň Hotel Marriott, od 10 do 15 hod.
3. 6. 2014 Brno Hotel Santon, od 10 do 15 hod.
5. 6. 2014 Zlín Baťův institut, od 10 do 15 hod.

Čtěte také