Reklama

Velkopopovický Kozel díky odměňuje hrdiny všedních dnů

Díky nové kampani Velkopopovického Kozla a TRIAD Advertising je možnost vyjádřit své díky všem neviditelným hrdinům všedního dne za jejich poctivou práci. Kampaň probíhá v ČR a SR od 21. června po dobu dvou měsíců v digitálu, rádiu a OOH.

„V pivovarech se odjakživa soustředila celá řada řemeslníků. I v dnešní době vaří pivo ve Velkých Popovicích lidé, kteří dělají své řemeslo s nadšením a láskou. Výsledkem jejich snažení je pivo, které je tou pravou odměnou za dobře odvedenou práci. To jsou přesně důvody, ze kterých by Velkopopovický Kozel rád našel a ocenil ty, kteří dělají svou práci poctivě,“ řekl sládek Velkopopovického Kozla Vojta Homolka.

kozel_big

Kampaň se kromě digitálu, kde je pro každou zemi připraven 90s spot a další doplňkový obsah, objeví také v radiu a na venkovních plochách. „OOH plochy cílíme přímo na region, odkud poctiví řemeslníci pochází. Chceme, aby si lidé uvědomili, že i u nich ve městě či na vesnici žije hrdina, o kterém možná doteď nevěděli, nebo že jím mohou být právě oni. Na samotném natáčení nejvíce oceňuji bezprostřednost se kterou jsem se setkal. Ve videoklipu nevystupují herci, kteří se naučili text, ale reální lidé, kteří doopravdy mluví o tom co cítí ke svému místnímu hrdinovi,“ doplnil Pavel Wilhelm Přibyl, Creative director ve společnosti TRIAD Advertising, která celou kampaň připravovala.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *