On-line

Video: Shoptet pomáhá plnit sny tisícům lidí

Společnost Shoptet uvedla v lednu zbrusu nový spot s názvem „Shoptet pomáhá plnit sny tisícům z Vás!“. Za půlminutovým animovaným videem stojí Motion House. Jeho cílem je upozornit, jak jednoduché je založit si e-shop prostřednictvím Shoptetu.

Imaginárního panáčka „Shoptetrixe“ mluví představitel Dr. House – herec Martin Stránský. Shoptet na českém trhu působí víc než pět let, pronajímá přes 4 500 e-shopů a tím zaobírá celkem 10 % celkového trhu v pronájmu e-shopů.

Společnost Shoptet připravila pro své zákazníky v závěru roku 2014 ve spolupráci s Motion House nový animovaný spot. Spot namluvila mladá herečka Barbora Mudrová ve spolupráci s oblíbeným dabérem Martinem Stránským. Třicetivteřinové video ukazuje, jak jednoduché je založení e-shopu u Shoptetu. Hlavní představitel Karel má kamenný obchod a rád by prodával i online. Bohužel mu chybí zkušenosti, čas i peníze. Snadné řešení mu nabídne panáček Shoptetrix: „Na Shoptet.cz poskládáte e-shop raz dva“. Shoptet nabízí pronájem e-shopů na míru a disponuje i verzí, která je zcela zdarma.

Spot zde:

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *