Public relations

Weber Shandwick nově poskytuje PR podporu společnosti ASEKOL

Společnost ASEKOL, vyhlásila na konci roku 2015 tendr na nového poskytovatele PR služeb. Jako vítěz vzešla z několikakolového výběrového řízení agentura Weber Shandwick, která bude nyní pro ASEKOL zajišťovat veškeré PR aktivity. Spolupráce odstartovala v lednu letošního roku.

Díky spolupráci se společností ASEKOL rozšiřuje portfolio svých klientů o další neziskovou organizaci. Agentura bude zajišťovat PR aktivity ve zpravodajských a lifestyle médiích v České republice. Komunikace se bude zaměřovat především na problematiku recyklace a jedním z hlavních cílů bude rozšířit povědomí veřejnosti o možnostech a způsobech zpětného odevzdání a recyklace starých elektronických zařízení.

asekol_kontejner

Společnost ASEKOL se zaměřuje na sběr, správnou likvidaci a recyklaci elektronických výrobků. Na začátku února za své aktivity získala prestižní cenu Ruban d’Honneur neboli „stuhu cti“ v soutěži European Business Awards (EBA) v kategorii Environmentální a udržitelný rozvoj. Společnost ASEKOL tak jako jediná česká firma v dané kategorii získala toto prestižní ocenění v konkurenci přes 32 tisíc firem z 33 zemí.

Čtěte také