Branding

Weleda získala ocenění Swiss Ethics Award 2016

Weleda AG vyhrála letošní cenu fóra Swiss Excellece Forum za projekt s názvem „Etické získávání přírodních surovin“. Cena Swiss Ethics Award byla udělena v rámci Švýcarského podnikatelského dne, který se konal 20. 4. v Kulturním a kongresovém centru v Luzernu.

Cena Swiss Ethics Award oceňuje etické úspěchy v podnikání se zaměřením na organizace a společnosti, které věnují zvýšenou pozornost tomu, aby se chovaly zodpovědně, a zavázaly se k trvale udržitelnému přístupu ve vedení a strategii. Při předávání ocenění Stephan Baer řekl, proč byla oceněna právě společnost Weleda: „Ve světle celostní podnikatelské strategie po mnoho let bylo třeba přijmout novou výzvu. V roce 2010 se Weleda stala první a dosud jedinou švýcarskou společností, která si stanovila za cíl implementování sociálních a ekologických kritérií zakotvených ve standardu UEBT (Unie pro etický BIO obchod), a to zejména pro oblast zadávání zakázek na získávání surovin.“

weleda_sběr

Skrze své členství v UEBT a provádění složitých norem tohoto společenství, jsme učinili významný krok k naplnění cílů Unie pro etický BIO obchod (UEBT). Weleda přizpůsobila kompletně svůj dodavatelský řetězec této přísné normě. „Jsme na toto ocenění velmi pyšní, je výrazem neustálého pokroku a neúnavného úsilí mnoha našich zaměstnanců,“ řekl Michael Brenner, člen výkonné rady skupiny Weleda.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *