Public relations

Will Smith představil svůj nový film na premiérové recepci British Airways v Dubaji

V roli další známé tváře spolupracující s leteckou společností British Airways se objevila hollywoodská super star, herec, zpěvák a producent Will Smith. Právě Will se stal čestným hostem předpremiérové recepce British Airways v Dubaji.

Akce určená pro VIP zakázaníky letecké společnosti se uskutečnila v Noir Lounge hotelu Kempinski, který je součástí slavného komplexu Mall of the Emirates.

Willa Smith poprvé poskytoval rozhovor pilotům velkých dopravních letadel. Willa totiž vyzpovídali Senior první důstojík Andy Perkins a Senior první důstojník Will Swinburn, kteří oba slouží u letecké společnosti British Airways. Americká filmová hvězda, držitel čtyř cen Grammy a jedné nominace na Oscara odpovídal na otázky týkající se jak jeho poslední filmové role, tak cestování.

Will_Smith_BA_big

Během setkání se svými VIP hosty v Dubaji letecká společnost British Airways představila své plány pro nadcházející zimní letovou sezónu pro oblast Blízkého Východu. Jako svou novinku uvedla přímou linku z Londýna do hlavního města Spojených arabských emirátů Abu Dhabí.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *