Reklama

Zapakatel.cz: Spolupráce s Penny Market

Zapakatel.cz, třetí největší český slevový server, spolupracuje s Penny Marketem v rámci aktuálně spuštěné soutěže „Hrajte o 350x SEAT Ibiza!”. V této soutěži je možné vyhrát jeden z 350 automobilů SEAT Ibiza a také získat 10% slevu na portálu Zapakatel.cz.

Zákazníci Penny Marketu získají za každý nákup v minimální hodnotě 350 Kč hrací kartu, která obsahuje soutěžní otázku a unikátní kód, se kterým mohou soutěžit na www.vyhrajspeny.cz. Zákazníci mohou zároveň využít kódu ze své hrací karty na www.pennyzapakatel.cz a získat tak 10% slevu na nákup. Soutěž, kterou připravila pro Penny Market agentura Mediarex, byla spuštěna 20. ledna a trvá až do 16. března. Na Zapakatel.cz bude možné 10% slevu uplatnit do konce března.

„Slevové portály jsou vhodným prvkem věrnostních programů a nabízejí řadu dalších možností k využití v marketingu i prodeji, ” říká Jiří Carba, zakladatel Zapakatel.cz. „Pro zákazníky mohou přinést další zajímavou odměnu a díky šíři nabídky a vysoké výši slev jsou velmi atraktivní,”dodává Jiří Carba.

Slevy či aktivity na míru patří u Zapakatel.cz k tradičním možnostem marketingové a obchodní podpory. V minulosti byla takto realizována spolupráce s dalšími významnými společnostmi.

Zapakatel Pennymarket

Zatímco jsou soutěžící zařazeni do soutěže o SEAT Ibiza až po odpovědi na soutěžní otázku, slevu na PennyZapakatel.cz mohou získat pomocí kódu na hrací kartě ihned. Konkrétní podmínky soutěže a pravidla jsou k dispozici na www.vyhrajspenny.cz.

Čtěte také

3 Responses to Zapakatel.cz: Spolupráce s Penny Market

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *