Reklama

Zdeněk Srstka Vás nenechá na holičkách

Svět financí je pro většinu z nás pořád velkou neznámou. Společnost ACEMA Credit – poskytovatel nebankovních úvěrů, se s tím rozhodla něco udělat! Založila finanční poradnu www.chytryzdenek.cz.

Díky krátkým videům, článkům i speciálním kalkulačkám se snaží vysvětlit zákonitosti finančního trhu a investování i lidem, kteří se v této problematice příliš neorientují.

Finanční poradna je propojena s hlavní postavou Zdeňka Srstky. V krátkých videích například zazní argumenty, co znamená ROZUMNÁ půjčka, jak poznat důvěryhodného poskytovatele půjčky, jaké jsou nástrahy uzavírání úvěrových smluv, a v neposlední řadě se také dotkne rad, jak udržet rodinné finance na uzdě. Zkrátka všechno, co běžný spotřebitel potřebuje vědět dřív, než navštíví jakoukoliv úvěrovou společnost a podepíše s ní smlouvu.

chytry zdenek_obr

Pokud si tedy jako spousta dalších lámete hlavu nad tím, jak se například elegantně zbavit exekuce či vás trápí jiné finanční problémy, zkuste navštívit stránku www.chytryzdenek.cz. Možná bude rada Zdeňka Srstky nápomocna právě Vám.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *