Public relations

Značka Benzina podporuje profesionální cyklisty

Značka Benzina se stala jedním ze sponzorů cyklistického týmu Verva Activejet Pro Cycling Team. Jeho barvy reprezentují i dva čeští jezdci – Karel Hník a Jiří Polnický. Benzina v rámci svého konceptu Rozjeďte to naplno dlouhodobě podporuje adrenalinové a sportovní aktivity, loni byla například jedním z partnerů extrémního běhu do vrchu RedBull 400.

Tým Verva Activejet je společným projektem v rámci skupiny ORLEN. V názvu týmu se objevuje prémiové palivo Verva, které je dostupné řidičům v České republice, ale také v Polsku nebo v Litvě. Projekt zahrnuje také další značky skupiny ORLEN jako je „star“, síť čerpacích stanic v Německu nebo ORLEN Paliwa, velkoobchodního distributora paliv v Polsku.

Šestnáctičlenný tým Verva Activejet se mimo jiné zúčastní závodu Kolem Katalánska (Volta a Catalunya), čtvrtého nejstaršího cyklistického závodu světa, který spadá do světové tour a spolu se slavnou Vueltou patří mezi dvě nejdůležitější klání ve Španělsku.

benzina_sponzoring

„Využili jsme synergie, která vyplývá z toho, že jsme součástí skupiny ORLEN a ve spolupráci se společnostmi z Polska, Německa a Litvy jsme se stali součástí skvělého projektu, který navíc výborně zapadá do naší strategie. Benzina podporuje sport a sponzoring týmu Verva Activejet je jedním ze způsobů, jak českým divákům přiblížit profesionální cyklistiku, a k tomu pomoci nadějným českým jezdcům,“ vysvětluje Agnieszka Bobrukiewicz, vedoucí odboru marketingu společnosti Benzina.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *