Marketing

Značka Orbit přichází s video na přání diváku

Značka Orbit představila sérii krátkých videí na téma úsměv, sebevědomí, první dojem i překonávání výzev a umožnila divákům možnost volby. Jejich hlavním protagonistou se stal Leoš Mareš, jenž je nejprve zveřejnil na svém profilu Instagram jako příběh na pokračování dle preferencí svých sledovatelů.

Leoš Mareš je v rámci čtyřech příběhů postaven mimo svoji komfortní zónu, čelí nestandardním výzvám a navzdory všemu je zdárně a s nadhledem řeší. Potvrzuje tak filosofii zaznívající v úvodním videu, podle níž se sám řídí, a to že sebevědomí ruku v ruce s úsměvem jsou receptem na skvělý první dojem i na tu nejneobvyklejší situaci a cestou k úspěchu.orbit_mares_big
„Značka Orbit dlouhodobě klade důraz na myšlenku, že sebevědomí usmívat se přirozeně přichází s pocitem čistých zubů a jejich celkovým zdravím, k nimž žvýkačky Orbit bez cukru přispívají,“ doplňuje brand manažerka značky Orbit pro střední Evropu Erika Havrillová.

Část videí včetně úvodního byla nejprve uveřejněna na Instagramu Leoše Mareše, který se sám výrazně zapojil do kreativního procesu včetně návrhu samotných situací, jež jsou pro něj výzvou, i jejich řešení. Koncept kampaně navíc umožnil, aby Marešovi sledující na Instagramu dvakrát po sobě rozhodli, které z nabídnutých výzev ho chtějí vidět přijmout. Úvodní video nabízející první rozcestník dosáhlo zatím přes 38 000 zhlédnutí, do hlasování se zapojilo 1285 sledovatelů a Mareše jednoznačně poslali do baletní školy (70 %). Tento příběh do uvedení dalšího zaznamenal přes 39 000 zhlédnutí a na základě většiny udělených hlasů série vyústila v rámci kursu kresby aktu, kde stál Leoš Mareš modelem. Všechny příběhy byly nakonec uveřejněny na webu www.orbitklub.cz, kde jsou aktuálně ke zhlédnutí.

Čtěte také