Reklama

Značka PUMA slaví duhový měsíc Pride novou kolekci s Carou Delevigne

PUMA dlouhodobě přijímá a podporuje osoby všech sexuálních orientací, genderových identit a výrazů. U příležitosti měsíce Pride se tak ústředí značky PUMA v Německu v červnu rozsvítilo v duhových barvách.

Značka současně vytvořila kolekci Forever Free Pride, a to ve spolupráci s modelkou a aktivistkou LGBTQ + Carou Delevingne.

Osobitá kolekce oblečení je inspirovaná myšlenkou, že pro plné využití našeho potenciálu musíme nejdříve vyjádřit a ukázat všechny jedinečné stránky naší osobnosti. PUMA dále v rámci podpory LGBTQ + komunity věnuje 20 % výtěžku z kolekce nadaci Cara Delevingne Foundation, konkrétně fondu Giving Back Fund, který podporuje různé organizace LGBTQ + po celém světě.

„Měsíc Pride by v tuto chvíli neměl být pouze o komunitě LGBTQI +, ale o všeobecné podpoře,“ říká Cara Delevingne. V rámci programu #REFORM spolupracuje PUMA také s několika dalšími charitativními organizacemi LGBTQ +, jako je projekt Trevor, který se zaměřuje na problémy duševního zdraví a prevenci sebevražd mladých lidí z komunity LGBTQ +či britská charita Football v. Homophobia nebo organizace BAGLY, nejstarší charita LGBTQ + ve Spojených státech.

Čtěte také

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *