Public relations

AIFP nově spolupracuje s Native PR

Asociace inovativního farmaceutického průmyslu (AIFP) si v tendru na PR služby vybrala Native PR. Spolupráce byla zahájena v září a jejím těžištěm je oblast media relations, monitoringu médií a analýz trhu.

V úzké spolupráci s interním týmem AIFP bude agentura participovat na komunikační podpoře klíčových projektů asociace. Nově by AIFP spolu s Native PR chtěla mezi své komunikační kanály zařadit i online komunikaci.

„Native PR nás přesvědčila především svým strategickým přístupem, znalostí problematiky a odborností. Věříme, že budeme těžit ze spolupráce s vyváženým týmem, který nám bude dobrým partnerem, jak v konzultační oblasti, tak při rutinních realizačních činnostech,“ říká Andrea Ringelhánová, PR manažerka Asociace inovativního farmaceutického průmyslu.

„Při spolupráci s AIFP můžeme zúročit nejen naše zkušenosti z farmaceutického sektoru, ale i z práce pro profesní asociace a sdružení. Je pro nás velkou výzvou spolupodílet se na posilování dobré image odvětví. Vážíme si i otevřenosti asociace zapojovat nové nástroje včetně využívání online komunikace,“ dodává Jana Čechová, výkonná ředitelka Native PR.

Čtěte také