Marketing

Hennessy oslavuje nadcházející sváteční období uvedením limitovaných edic koňaku

Značka prémiového koňaku Hennessy odhaluje u příležitosti blížících se svátků a konce roku limitované edice  koňaku Hennessy Very Special, Hennessy V.S.O.P Privilège a Hennessy X.O.  Limitované edice navrhl exkluzivně pro Maison Hennessy francouzský umělec Julien Colombier, který hravými florálními motivy vzdává hold přírodě.

Julien Colombier je francouzský umělec, který čerpá inspiraci pro svou tvorbu především z přírody.  Výsledný design je zhmotněním snu o tropickém pralese zahaleného do pronikavých barev. Julien své dílo začíná na černém pozadí, na které pak vyobrazí svou jedinečnou uměleckou vizi, v tomto případě divoké džungle s motivy hroznů a vinných listů. Charakteristický styl Juliena Colombiera je zachycen na třech limitovaných edicích vytvořených na počest oslav konce roku: Hennessy Very Special, Hennessy V.S.O.P Privilège a Hennessy X.O.

Dárkové boxy a štítky jsou navrženy ve stylu uměleckých děl Juliena Colombiera. Najdeme na nich kromě motivů přírody i QR kód, který nás zavede prozkoumat více o spolupráci na webové stránky Hennessy. Koňak Hennessy V.S.O.P Privilège je k dostání v jedinečném dárkovém balení, které obsahuje 4 zdobené podtácky. Pro Hennessy X.O je součástí dárkového balení zlatý servírovací tác s detaily florálních motivů umělce.

Limitované edice Hennessy V.S.O.P Privilège a Hennessy X.O jsou dostupné v Hennessy pop-up butiku v obchodním centru OC Nový Smíchov během celého měsíce listopadu 2021. Limitované edice Hennessy V.S.O.P Privilège a Hennessy X.O je možné zakoupit výhradně v pop-up butiku Hennessy v OC Nový Smíchov po celý měsíc listopad.

Čtěte také