Reklama

TISCALI představuje nový design svého internetového portálu

TISCALI, jedna z internetových společností v České republice, představila zcela nový design svého internetového portálu – www.tiscali.cz . Nejenže má nový portál TISCALI dynamický a atraktivní nový vzhled, ale je nyní ještě rychlejší, lépe organizovaný a uživatelsky příjemnější než kdykoli předtím. Rozsáhlé změny, které návštěvníci na novém designu portálu TISCALI odhalí – od nového barevného provedení a typu písma po nové logo TISCALI – odrážejí novou celoevropskou identitu značky společnosti. Méně zřejmá pro průměrného uživatele, ale stejně významná, je zmenšená velikost stránek portálu, díky které mohou být kompletně načteny, dokonce i uživateli s vytáčeným připojením k internetu, v průměru za méně než deset vteřin.

Konečně, struktura a dispoziční řešení portálu TISCALI byly kompletně přepracovány, což uživatelům umožňuje jednodušeji přistupovat k široké škále jeho služeb a obsahu. Se svými 14 službami (vyhledávač, e-mail, chat, SMS, mapy atd.) a 13 informačními kanály (zprávy, sport, počasí, finance, zábava atd.), stejně jako s mnoha pravidelnými a sezónními speciály (zima, léto, soutěže atd.), představuje jedinečný záběr portálu TISCALI významnou výzvu v tvorbě jednoduchého a nepředimenzovaného designu webových stránek.

Podle manažera portálu TISCALI, Aleše Krejčího, je nový, na základě mezinárodní spolupráce vytvořený design portálu elegantním řešením této výzvy. „Kombinace nového vzhledu portálu, nového rozhraní a větší citlivosti dohromady tvoří design, který je komplexní a příjemný na pohled a zároveň zvyšuje rychlost použití. Zejména uživatelé internetu, kteří platí za připojení podle minut strávených on-line, ocení čas, který ušetří při přistupování ke službám a obsahu TISCALI a doufáme, že naši uživatelé shledají nový design portálu výhodnějším a příjemnějším na prohlížení“.

– red –

Čtěte také