Finance

MasterCard Elite program nabízí řadu zajímavých služeb pro letní dovolené

Karty MasterCard jsou více než jen platebním nástrojem – majitelé prémiových karet mají možnost registrovat se do věrnostního programu ELITE a využívat řadu zajímavých služeb doma i na cestách.

Držitelé prémiových platebních karet MasterCard, tedy MasterCard Gold, MasterCard Platinum, MasterCard World, MasterCard World Elite mají možnost kromě jiného využívat výhod MasterCard Elite programu. Benefity zahrnují nejen slevy u vybraných partnerů, ale také například služby concierge, které se vyplatí zvláště při letním cestování po České republice i do zahraničí.

„V rámci Elite programu nabízíme služby Nonstop Alarm Centra, které jsou klientům k dispozici 24 hodin denně, 365 dní v týdnu, z jakéhokoliv koutu země,“ říká Martina Piskorová, ředitelka marketingu MasterCard pro Českou a Slovenskou republiku. „Naši profesionální asistenti jsou pro klienta schopni zajistit široké spektrum služeb, od technického pohotovostního servisu, přes odtah vozu nebo odbornou zdravotní konzultaci, až po služby concierge. Výhodou také je, že se klient nemusí starat o to, zda má hotovost, ale může za ně platit právě prostřednictvím karty.“

Především pro službu concierge najdou klienti uplatnění při cestování všeho druhu, ať již obchodním, či s rodinou. Běžně do kategorie concierge patří pomoc při vyhledání a rezervace hotelů a restaurací, nákupy vstupenek na kulturní akce, doručování květin a dárků a podobně. Asistenti v rámci Elite programu ale mohou být nápomocni i při plánování celé dovolené. Kromě výše uvedeného jsou schopni klientovi například pořídit zájezdy či ubytování se slevou, poradit s nalezením golfového hřiště či kulturních akcí v okolí místa pobytu nebo dohodnout levnější sazbu taxi.

Při cestách autem pak klienti ocení službu Auto Assistance, s jejíž pomocí mohou vyřešit řadu problémů spojených s nepojízdným vozem a to včetně takové zdánlivé banality jako předání vzkazu osobě, která má být upozorněna na potíže klienta. Asistenti Nonstop Alarm Centra navíc hovoří několika světovými jazyky.

Majitelé prémiových karet se stávají členy Elite programu automaticky, jakmile platební kartu obdrží. Spolu s ní dostanou i kartu identifikační, která je opravňuje k využívání výhod. Další benefity mohou získat, pokud se registrují na stránkách programu www.eliteprogram.cz, to však není podmínkou.

Čtěte také