Média

Grayling Czech Republic získal do svého klientského portfolia aerolinky British Airways

Agentura Grayling Czech Republic zahájila spolupráci s British Airways. Připojí se tak k většině evropských a asijských zemí, ve kterých Grayling PR služby aerolinkám poskytuje.

Společnost British Airways si v rámci mezinárodního tendru pro externí komunikaci v  zemích Evropy a Asie vybrala agenturu Grayling. Výběrové řízení proběhlo na jaře letošního roku a v České republice bylo ukončeno v průběhu srpna. Grayling Czech Republic v něm prokázal nejen svoji profesionalitu, flexibilitu ale i znalost místního a mezinárodního prostředí. Spolupráce Graylingu Czech Republic a British Airways bude probíhat od září 2011. Jejím cílem je dlouhodobá kvalitní komunikace, která má vést především k upevnění pozice aerolinek na českém trhu. Dále bude Grayling společnosti poskytovat strategické poradenství a odbornou pomoc při případné krizové komunikaci.

„Agenturu Grayling Czech Republic jsme si vybrali nejen proto, že s ní spolupracujeme i v jiných zemích, ale zejména kvůli týmu, který s námi bude v každodenním kontaktu. Věřím, že profesionální konzultanti Graylingu přinesou do komunikace společnosti British Airways celou řadu nových nápadů,“ upřesňuje své rozhodnutí Anna Ingham-Grant, obchodní manažerka British Airways pro střední a východní Evropu. Výkonný manažer Grayling Czech Republic, Ben Petter k zahájení spolupráce dodává: „British Airways je celosvětově známá společnost a skutečně nás těší, že si v tendru vybrala právě Grayling. Velice rádi pomůžeme British Airways s profilací značky v České republice.“

Letecká společnost British Airways je jedním z největších mezinárodních leteckých dopravců, který přepraví každý rok přibližně 36 miliónů cestujících. British Airways létají do evropských a světových destinací z londýnského letiště Heathrow, Gatwick a London City. Ve své flotile mají 253 letadel, jejíž kostru tvoří především stroje Airbus (využívané na krátké a střední tratě) a Boeing (využívané především pro dlouhé lety). British Airways je jedním ze zakládajících partnerů aliance oneworld, která vznikla v únoru 1999. Síť linek British Airways pokrývá přibližně 150 destinací v 75 zemích, celá síť aliance oneworld potom pokrývá 645 destinací ve 139 zemích světa.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!