Média

Stance Communications bude poskytovat PR služby společnosti Aramark

Společnost Aramark, s.r.o., česká pobočka předního světového poskytovatele stravovacích služeb, zahajuje od letošního září spolupráci s PR agenturou Stance Communications. Ta bude pro Aramark zajišťovat komplexní služby v oblasti public relations včetně poradenství a přípravy komunikační strategie.

„V segmentu společného a firemního stravování patříme dlouhodobě k  nejstabilnějším společnostem na trhu, ale málokdo ví, že úspěšně rozvíjíme i celou řadu dalších podpůrných aktivit a inovací včetně CSR nebo projektů zdravého stravování. Abychom zlepšili informovanost veřejnosti o naší činnosti, rozhodli jsme se svěřit externí komunikaci profesionálům,“ říká o počínající spolupráci s PR agenturou Josef Svoboda, generální ředitel Aramarku.

Podle slov Jany Voňavkové, výkonné ředitelky Stance Communications, bude základem spolupráce ze strany agentury především výborná znalost místního mediálního prostředí: „Pro zajištění kvalitní externí komunikace pro korporátní sektor je nezbytná znalost lokálního mediálního trhu a jeho zákonitostí. Jsme rádi, že se Aramark rozhodl využít našich dlouholetých zkušeností v této oblasti a na spolupráci se upřímně těšíme.“

Společnost Aramark, s.r.o., byla založena v roce 1992 a v současnosti je druhým největším poskytovatelem stravovacích služeb v České republice. Společnost se zaměřuje především na závodní a podnikové stravování, stravovací služby zajišťuje i pro nemocnice a armádu ČR. Poskytuje také komplexní cateringové služby a provozuje síť potravinových automatů. Ve stravovacích službách zaměstnává více než 1100 zaměstnanců.

Společnost Aramark, s.r.o., je dceřinou pobočkou amerického holdingu Aramark Co. Provozovny má kromě České republiky ve dvaceti dalších zemích světa na čtyřech kontinentech. Aramark Co. zaměstnává 260 tisíc zaměstnanců a dosahuje ročního obratu 12miliard USD.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!