Média

Český výrobce TEDOM posílí komunikaci ve spolupráci s EMD consultants

Společnost TEDOM, český výrobce kogeneračních jednotek, využije PR služeb firmy EMD consultants. EMD nabídne poradenství v oblasti mediální komunikace, budování značky a vizibility firmy TEDOM na českém trhu. Spolupráce je výsledkem výběrového řízení, které proběhlo koncem minulého roku.

Hlavním cílem kampaně bude profilace společnosti TEDOM jako předního českého výrobce kogeneračních jednotek a zároveň osvěta samotné kogenerace, ve které je právě TEDOM lídrem na českém trhu. Pojmem kogenerace se označuje společná výroba elektřiny a tepla. Jedná se o vysoce účinnou výrobu elektřiny, při které se efektivně využije i teplo, které při výrobě elektřiny vzniká.

„Pro náš tým bude radostí spolupracovat s tradičním českým výrobcem, který je zároveň velmi úspěšný na zahraničních trzích. Jako jedna z mála firem například TEDOM získal velkou zakázku v australském Sydney a řadě dalších zemí světa, kde je kogenerace jako ekonomická forma tvorby energie velmi populární,“ uvedl Milan Deutsch, ředitel EMD consultants.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!