Reklama

SAZKA partnerem ankety Fotbalista roku 2011

Sazka sázková kancelář, a.s., se stala titulárním partnerem ankety Fotbalista roku 2011. Tato anketa bude letos vyhlašována pod názvem SAZKA FOTBALISTA ROKU.

Anketa Fotbalista roku je tradiční sportovně-společenská událost, jejíž smysl spočívá ve vyhlašování vítězů různých fotbalových kategorií. Vedle prestižního ocenění Fotbalista roku jsou to kategorie Trenér roku, Talent roku a Osobnost ligy. O vítězích jednotlivých kategorií rozhoduje hlasování hráčů a trenérů. Historie ankety sahá až do roku 1965, kdy se nejlepším fotbalistou tehdejšího Československa stal Ján Popluhár.

“Jsme velmi rádi, že k této spolupráci dochází. Naše spojení s anketou Fotbalista roku je logické, protože stejně jako nejlepší fotbalisté přinášejí lidem radost a zábavu, tak i Sazka, nejsilnější česká loterní společnost, baví veřejnost a umožňuje sázejícím radost ze hry. Anketa i Sazka mají dlouhou tradici, stále však nabízejí něco nového”, říká Jana Studničková, ředitelka divize obchod a marketing společnosti Sazka sázková kancelář.

Slavnostní vyhlášení ankety SAZKA FOTBALISTA ROKU 2011 proběhne před televizními kamerami v pondělí 27. února 2012 a cenu vítězi hlavní kategorie předá zástupce akciové společnosti Sazka sázková kancelář.

– red –

Čtěte také