Reklama

Samson a Beer Pong ovládly Špindl

Na akci Burton Špindl Spring Sessions, která každoročně uzavírá snowboardovou sezonu, nemohl chybět ani eventový tým Samson, který byl jedním z partnerů akce.

Připravil zde pro návštěvníky řadu netradičních zábavních aktivit, a to nejen přes den, ale především v noci. V brandovaném party stanu Samson návštěvníci mohli ochutnat speciální míchané drinky, jejichž základem byla novinka roku Radler citronový a Radler grepový. Kromě barů a sampling girls teamu, přivezl Samson do Špindlerova Mlýna i Beer Pong, oblíbenou pivní hru, která se stala hitem víkendu.

Podobné promo aktivity připravuje Samson i do budoucna a právě v  těchto dnech odstartovala jedna z jeho plánovaných eventových tour – Beer Pong University Challenge po pražských a jihočeských vysokých školách. Se svým speciálním Samson Beer Pong teamem už navštívil klub Kruháč na studentských kolejích ČZU a další místa po Praze.

„Domníváme se, že participací na podobných akcí a naším celkovým provedením prezentace si Samson zvýšil image v rámci cílové skupiny zákazníků jako tradiční pivovar, který se rozhodl být odvážný a nebojí se dělat kvalitní a přitom i netradiční marketing“, uvádí Adam Dušek z agentury Comunica, která zajišťuje pro Samson veškeré marketingové aktivity.

– red –

Čtěte také