Reklama

GE Money Bank opět žije olympiádou

GE Money Bank opět žije olympiádou. Po úspěšné spolupráci s Českým olympijským týmem na olympiádách ve Vancouveru a Pekingu podporuje GE Money Bank české sportovce také na letošních letních olympijských hrách v Londýně. Připraveno je několik produktových novinek, ale také fanouškovská stránka, soutěže nebo interaktivní výlohy na pobočkách GE Money Bank.

„Jsme hrdým partnerem Českého olympijského týmu a je pro nás ctí, že můžeme podporovat naše sportovce na olympiádě v Londýně. Fanouškovství a podporu sportu máme v GE Money Bank zkrátka v krvi, stejně jako naše mateřská společnost GE, která je dlouhodobým partnerem olympijských her,“ říká Milada Franek, manažerka sponzoringu GE Money Bank.

Účet pro olympioniky

Kromě limitované edice fanouškovských platebních karet GE Money Bank připravila také speciální nabídku exkluzivně pro sportovce. Jedná se o běžný účet pro nejnáročnější klientelu Genius Gold bez poplatku v období od května 2012 až do února 2014, kdy začínají zimní olympijské hry v Soči. Na rozdíl od minulých let, kdy byla podobná nabídka určena pouze pro medailisty, je letošní nabídka určena všem reprezentantům České republiky na letních olympijských hrách v Londýně 2012. Nabídka bude platná od 1. července do 30. září 2012.

Fanouškovská stránka www.fandetesnami.cz

Lovec suvenýrů, přeskočkový běh a vrh talismanem, to jsou tři hry, které si fanoušci mohou vyzkoušet na stránce www.fandetesnami.cz. Všechny hry jsou součástí virtuálního pochodu na Londýn, v němž hráči postupují v návaznosti na získané body. Cílem je nasbírat dostatečný počet bodů, aby se fanoušek přes Prahu, Frankfurt a Brusel dostal až do Londýna. Kdo dorazí první, vyhrává VIP olympijský zážitek – zájezd na letní olympijské hry do Londýna pro dva.

Své úspěchy může každý hráč sdílet s přáteli na Facebooku (www.facebook.com/fandetesnami) či Twitteru. Každý, kdo se registruje, si také může vytvořit svého fanouška – herní postavičku, která jej bude zastupovat. Zvolit si může nejen oblečení, pokrývky hlavy a další doplňky, ale také jeden z předdefinovaných obličejů či postavičce propůjčit vlastní tvář ze své fotografie.

Interaktivní výlohy poboček GE Money Bank

Čtyři vybrané pobočky GE Money Bank v Praze, Brně, Ostravě a Znojmě se mohou pyšnit unikátní interaktivní výlohou na bázi technologie Kinect. Výlohy nabízejí možnost zahrát si stejné fanouškovské hry jako na www.fandetesnami.cz, získané body se však hráči nezapočítávají do jeho skóre na webu. Postavičky z online hry ožívají na skle výlohy a hráč je místo klávesnice ovládá vlastním tělem.

– red –

Čtěte také