On-line

PayU zprostředkuje rychlé online převody na Fashion Days

Fashion Days, první online nákupní klub v České republice, se může nově pochlubit jednodušším a bezpečnějším způsobem placení. Od 7. listopadu umožňuje svým členům platit také rychlými bankovními převody, a to prostřednictvím platební brány PayU.

Zákazníci Fashion Days mohou díky platební bráně PayU nově platit rychlými bankovní převody od České spořitelny, Komerční banky, Raiffeisenbank, mBank, Volksbank, Fio banky či GE Money bank. Převody tak doplňují dosavadní možnosti platby kartou či poštovní poukázkou.

„Stejně jako si zákazníci vybírají kvalitní oblečení, mohou si vybrat i kvalitní a bezpečnou online platbu. Rychlé bankovní převody nákup nejen zjednoduší, ale také urychlí. Využívat je mohou všichni, kdo mají ke svému účtu zřízené internetové bankovnictví,“ vysvětluje generální ředitel společnosti PayU Gabriel Kalapoš. Zvolením rychlého bankovního převodu je zákazník přesměrován na stránku svého internetového bankovnictví. Po klasickém přihlášení pomocí jména a hesla má již platební příkaz automaticky vyplněný a může jej potvrdit. Díky tomu neztrácí čas se zadáváním údajů o platbě, a nemůže tedy ani udělat chybu např. při vyplňování čísla účtu či částky jako u běžného převodu. Platba je také na účet prodejce převedena prakticky okamžitě a ten může zboží ihned expedovat.

„Spolupráce s Fashion Days nás velmi těší. Zájem o internetové nákupy v České republice stále stoupá a mezi nejžádanější zboží patří právě oblečení, obuv a módní doplňky. Věříme, že rychlost našich plateb spojená se spolehlivostí přispěje nejen k růstu obratu nákupního klubu, ale především ke spokojenosti zákazníků,“ dodává Gabriel Kalapoš. Počet obchodů, které platební bránu PayU využívají, neustále roste. Fashion Days se tak zařadil po bok dalších významných e-shopů a poskytovatelů služeb, jako jsou Aukro.cz, Mimibazar, Euronics, Česká pošta, Tipsport, Škoda Auto nebo ČSAD.

– red –

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!