Reklama

ZUNO odlehčuje půjčku o 2%

Nabídka refinancování platná do 31. prosince je spojena se splátkovými prázdninami a úrokem nižším o 2 %, který se pohybuje už od 6,9 % ročně.

Výsledky nedávného průzkumu pro online banku ZUNO totiž ukázaly, že otázka refinancování půjček je relevantní pro většinu Čechů. Celých 77 % českých klientů, kteří mají spotřební úvěr, považuje koncept refinancování za výhodný a 74 % Čechů by neváhalo zajímavou nabídku přijmout. Rozhodující by pro ně byla nižší úroková sazba, nulové poplatky za vedení úvěrového účtu, bezplatná možnost předčasného splacení úvěru a možnost odkladu splátek na 6 měsíců.

ZUNO klientům půjčí i víc, než je výše jejich současného úvěru a navíc sníží původní úrok až o 2 % ročně. O refinancování úvěru i o samotnou PŮJČKU je v ZUNO možné požádat několika kliknutími na internetu. Její zřízení a vedení je pro všechny bez skrytých podmínek za 0 korun.

Kromě férových podmínek a jednoduchého přístupu vychází ZUNO klientům vstříc i v podobě takzvaných „splátkových prázdnin“, během kterých si mohou odpočinout od měsíční splátky. Pro náročnější nabízí ZUNO PŮJČKU PLUS, za kterou klienti za 99 korun měsíčně získají bez dodatečných poplatků možnost jejího předčasného splacení a změny smluvních podmínek, pojištění splácení a sms upozornění o blížící se splátce.

ZUNO, online banka rakouské Raiffeisen Bank International, rozšířila své produktové portfolio o PŮJČKU v březnu tohoto roku. Nabídka refinancování půjček dostupná do konce prosince 2012 je dalším krokem banky tímto směrem. Průzkum realizovala agentura NMS v průběhu října a listopadu 2012 v Česku a na Slovensku na vzorku 500 respondentů.

– red –

Čtěte také