Průmysl

ŠKODA AUTO je TOP zaměstnavatelem pro studenty technických oborů

Jsou známy výsledky průzkumu o představách studentů o budoucím zaměstnání. ŠKODA AUTO je opět nejžádanějším zaměstnavatelem v oblasti automobilového a strojírenského průmyslu a prvenství obhájila i v hlasování studentů technických oborů v kategorii „Technik“. Rozhodli o tom studenti, kteří se zúčastnili druhého ročníku „ČeSU TOP zaměstnavatelé“. Tuto anketu pořádala Česká studentská unie a zúčastnilo se jí přes 10 tisíc studentů z celé republiky, kteří měli možnost o nejlepším zaměstnavateli rozhodovat již od října loňského roku.

Průzkum je organizován Českou studentskou unií a letos proběhl jeho druhý ročník. Do ankety se zapojilo více než 10 tisíc studentů a jedná se tak o největší zaměstnavatelský průzkum mezi vysokoškoláky v České republice. Oceněno bylo celkem TOP 10 zaměstnavatelů z oblasti průmyslu a služeb. Slavnostní vyhlášení výsledků proběhlo včera na Vysoké škole ekonomické v Praze. Ocenění z rukou studentů převzali zástupci ŠKODA AUTO za oblast HR.

„Tohoto ocenění si velmi vážíme a jsme rádi za tak výborné umístění právě v kategorii „Technik“, která odráží názor studentů technických oborů. Získání, motivování a udržení si mladých techniků a IT specialistů je pro společnost ŠKODA AUTO klíčové,“ říká Bohdan Wojnar, člen představenstva společnosti za oblast personalistiky.

-red-

Čtěte také