Média

Exministr obrany USA Leon Panetta poradcem FleishmanHillard

Ministr obrany USA uplynulých dvou let a bývalý ředitel Ústřední zpravodajské služby CIA Leon Panetta se stal členem mezinárodního poradního sboru společnosti FleishmanHillard, která působí v oblasti politické a korporátní komunikace od roku 1998 i v České republice.

„Společnost FleishmanHillard znám již ze svého předchozího působení,“ říká Leon Panetta. „Jsem přesvědčen o tom, že zde pracují zkušení lidé, kteří poskytují vynikající služby a zároveň dodržují ty nejvyšší etické normy. Těším se na to, že se zase stanu součástí tohoto týmu a budu moci pomáhat k dosažení jeho obchodních a profesních cílů,“ doplňuje.

Leon Panetta začíná pracovat pro FleishmanHillard jako jeden z nejvíce respektovaných lidí ve veřejném sektoru v USA. Od roku 2009 pracoval v administrativě Baracka Obamy, nejprve jako ředitel Ústřední zpravodajské služby CIA a od roku 2011 jako ministr obrany USA. V letech 1977 až 1993 byl členem Sněmovny reprezentantů USA, následně se stal ředitelem Úřadu pro řízení a rozpočet (Director of the Office of Management and Budget) a mezi lety 1994 a 1997 pracoval jako šéf kanceláře Billa Clintona.

„Leon Panetta je velice cennou posilou do našeho týmu mezinárodních poradců,“ uvádí Roman Pavlík z pražské centrály FleishmanHillard. „Dnes, více než kdy dříve, je nutné umět porozumět všem globálním tématům a souvislostem, která ovlivňují byznys našich klientů. Je skvělé mít možnost konzultovat naše projekty s lidmi, jako je Leon Panetta,“ dodává.

Leon Panetta bude v International Advisory Board společnosti FleishmanHillard pracovat po boku řady renomovaných odborníků ze soukromého i veřejného sektoru, jako je například bývalý evropský komisař Günter Verheugen. Panetta bude úzce spolupracovat s vedením firmy a poskytovat klientům rady a doporučení v otázkách spojených s podnikáním v dnešním globalizovaném světě.

-red-

Čtěte také

Žaluzie, rolety, markýzy
Rolety, markýzy, žaluzie a další stínění dodá www.climastyl.cz!